KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728817
nr 1572 8817
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Lånta fjädrar". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 51x58 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:48:58
23/10 17:10:10